Na sygnale: Zaklinaczka koni (491)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Martyna zwierza się Beniowi i Zdzisiowi, że znów ma problemy przez Lisieckiego. Martwią ją braki personelu, a także Piotr, który dochodzi do siebie po operacji. Strzelecki idzie do psychologa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Martyna zwierza się Beniowi i Zdzisiowi, że po raz kolejny ma problemy przez Lisieckiego. Martwią ją braki personelu, a także Piotr, który wciąż dochodzi do siebie po operacji. Strzelecki udaje się na wizytę do psychologa. Specjalista diagnozuje u niego zespół lęku uogólnionego. Gabryś zaprasza Julkę do kina. Dostaje jednak od niej kosza. Mariola oświadcza koleżance, że kolega chciał wybrać się na prawdziwą randkę. Później jednak zajmuje jej miejsce i namawia chłopaka na spędzenie wieczoru razem. Podczas dyżuru ekipa Britney i Nowego dostaje wezwanie do mężczyzny, który rzekomo utknął w ścianie. Okazuje się, że w rzeczywistości chodzi o złodzieja, który niefortunnie zaklinował się w dziurze. Przestępca usiłował uciec z kościoła po tym, jak ksiądz przyłapał go na kradzieży świętej figurki. Ku zaskoczeniu medyków mężczyzna oświadcza, że potrzebował jej, by uleczyć swoją żonę, w którą wstąpił szatan. Zespół Vicka odpowiada też na zgłoszenie do dziewczynki, pewnej, że coś złego przydarzyło się jej sąsiadowi. Gdy rozmowa telefoniczna zostaje przerwana, ratownicy domyślają się, że może chodzić o uprowadzenie dziecka. Szybko okazuje się, że mała przebywa w domu ze swoimi rodzicami, którzy są znanymi w sieci podróżnikami. Ukrywają jednak przed fanami prawdę, że ich córka ma zespół Downa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...