Dzielnica strachu 5: Wybacz, że cię zabiłam (208)

serial kryminalny Polska 2023  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W spalonej szopie funkcjonariusze znajdują zwęglone ciała dwóch mężczyzn. W zwłokach jednego z nich tkwi nóż. Lubecki przy wsparciu Walickiego ustala, że obaj uczestniczyli w libacji alkoholowej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa śledczych bada sprawy zbrodni, dokonywanych w fikcyjnej, niebezpiecznej dzielnicy Gorczak. Terenem tym nieformalnie zarządza Maria "La Mamma" Potoczna (Grażyna Strachota) i jej syn Marcin, znany jako "Hrabia" (Filip Gurłacz). Komisarz Rafał Nocoń (Maciej Kosmala), dzielnicowa Ola Grodziec (Aleksandra Listwan) i inni funkcjonariusze miejscowej policji przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. W tym sezonie ścigają m.in. mordercę pielęgniarki w szpitalu psychiatrycznym.

W tym odcinku

W starej, spalonej szopie funkcjonariusze znajdują zwęglone ciała dwóch mężczyzn. W zwłokach jednego z nich tkwi nóż. Lubecki przy wsparciu Walickiego ustala, że obaj uczestniczyli w libacji alkoholowej. Próbuje ustalić, czy mógł ich pozbawić życia mężczyzna, który uciekł samochodem z terenu pogorzeliska. W międzyczasie na komisariat zgłasza się kobieta, która informuje o zaginięciu swojego małżonka.

Występują

Twórcy

Ładuję...