Przyjaciółki | sezon 22 odc. 261

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nur zostaje wyrzucona z wynajmowanego pokoju. Inga przyjmuje ją pod swój dach. Patrycja zaczyna spisywać swoje przemyślenia. Wydaje się, że przyczyną jej problemów jest sytuacja z Klarą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska) są przykładem na to, że prawdziwa przyjaźń potrafi pokonać wszystkie przeciwności losu. Wspólnie stawiają czoło codziennym wyzwaniom, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Zakończenie finałowego odcinka poprzedniej serii wywołało wśród widzów wiele emocji. Większość fanów z niecierpliwością czeka na dalszy ciąg perypetii tytułowych bohaterek.

W tym odcinku

Nur zostaje wyrzucona z wynajmowanego pokoju. Inga przyjmuje ją pod swój dach. Ponadto wraz z Andrzejem i Robertem stara się zachęcić Szymona do pracy, ale ma to niezamierzone efekty. Patrycja bierze udział w terapii. Zaczyna zapisywać swoje przemyślenia. Wydaje się, że przyczyną jej problemów jest sytuacja z Klarą. Kobieta próbuje zadbać o relacje z Wiktorem. Anka boi się o Oliwera. Cały czas sprawdza, czy nic mu się nie stało. Po ostatnim incydencie nie może się skupić i ma trudności z prowadzeniem programu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...