Lombard. Życie pod zastaw 13 (676)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Klient przynosi wielki kosz na makulaturę. Chce pozbyć się pojemników do segregacji śmieci. Roman planuje odwiedziny u matki, która zwichnęła kostkę. Kobieta twierdzi, że zajęła się nią sąsiadka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

16-letnia Światła jest bardzo przywiązana do ekologii i denerwuje ją marnowanie wody i energii. Jej dziadek Władek ma działkę. Pewnego razu ci dwoje spostrzegają, że altana stanęła w płomieniach. Próbują je ugasić, ale w szlauchu brakuje wody. Prezes ogródków działkowych nie widzi w tym problemu. Klient lombardu przynosi wielki kosz na makulaturę. Chce pozbyć się kilku pojemników do segregacji śmieci. Roman planuje odwiedzić matkę, która potrzebuje pomocy, bo zwichnęła kostkę. Starsza pani odmawia, gdyż twierdzi, że zajęła się nią sąsiadka. Roman nie wierzy w jej dobre intencje. Ziutek i Paprot opowiadają w lombardzie o remoncie domu. Po długim posługiwaniu się młotem pneumatycznym mają wrażenie, że się trzęsą. Roman proponuje stałym klientom łyżkę dla niepełnosprawnych. Rozważa też, czy kupić taką mamie. Lolek mu to odradza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...