Lombard. Życie pod zastaw 13 (719)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał prosi o wycenę gospodarstwa odziedziczonego po dziadku oraz zabytkowego auta. Na cmentarzu spotyka sąsiadkę, która zmywa z płyty nagrobnej krewnego napis 'morderca'.

Oglądaj w telewizji

Pt 1.03 19:00
TV Pulslogo
So 2.03 19:00
TV Pulslogo
Pon 4.03 18:00
TV Pulslogo

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Michał Boczar wraz z Karolą Kacałą przynoszą do lombardu zegar z kukułką. Mężczyzna chciałby również prosić o wycenę gospodarstwa odziedziczonego po dziadku oraz zabytkowego auta. Gdy udaje się na cmentarz, na miejscu pochówku krewnego spotyka sąsiadkę, która zmywa z płyty nagrobnej napis "morderca". Wnuk jest w szoku. Boguś i Zefel zjawiają się w lombardzie. Mają sprawę. Z Kaliną kontaktuje się mąż przebywający w Jordanii. Informacja, którą jej przekazuje, okazuje się zaskakująca. Daniel przyjeżdża do Kazimierza prosto z portu lotniczego. Musi natychmiast porozmawiać z matką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...