Na sygnale: Ratownik i chłopiec (463)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Benio spieszy na pomoc chłopcu, który wpadł do studzienki kanalizacyjnej. Okazuje się, że jego matka przebywa w barze. W mieszkaniu kobiety Piotr i Alek zastają drugiego syna, który ma złamaną nogę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Pacjentem zespołu Góry zostaje pieszy, który został potrącony na przejściu. Wydaje się, że mężczyzna nie ma poważnych obrażeń. Poza tym lekarz próbuje zachować spokój, gdy jego żona zaczyna nagle zarabiać dużo pieniędzy i wręcza mu kosztowne prezenty. Do ekipy Birtney i Basi dołącza Lisicki. Dziewczyny jednak nie są z tego powodu zadowolone. Po skończonym dyżurze Benio dostrzega na ulicy ubranego jedynie w piżamę małego płaczącego chłopca Szymona. Gdy nagle dziecko wpada do studzienki kanalizacyjnej, lekarz od razu rusza mu na pomoc. Wzywa również swoich kolegów. Na miejsce przyjeżdża karetka. Lisicki nie zgadza się jednak na zabranie dziecka do szpitala. Szybko wychodzi na jaw, że matka malca przebywa w lokalnym barze. W mieszkaniu nieodpowiedzialnej kobiety Piotr i Alek znajdują drugiego syna, który ma złamaną nogę. Okazuje się też, że uraz nie był leczony. Afiya prosi Wiktora, aby spróbował zapanować nad Lisickim, który nie nadaje się do pracy w szpitalu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...