Na sygnale: W dobrej i złej woli (458)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Lisicki ponownie sugeruje Martynie, że zrezygnuje ze skargi na jej męża, jeśli ona spędzi z nim namiętne chwile. Ekipa doktora Banacha ratuje życie robotnika, którego poraził na budowie prąd.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Martyna postanawia porozmawiać z Lisickim. Liczy na to, że Piotr będzie mógł niebawem wrócić do pracy. Lekarz po raz kolejny sugeruje jej, że zrezygnuje ze skargi na jej męża, jeśli ona spędzi z nim namiętne chwile. Ostatecznie Strzelecka znajduje sposób, aby zmusić mężczyznę do posłuszeństwa. Kuba kłóci się ze swoim ojcem. Wyznaje, że nie chce go znać po tym, jak romansował z jego narzeczoną. Zespół doktora Góry dostaje wezwanie do mężczyzny, który zemdlał w kawiarni. Na miejscu poszkodowany wyznaje medykom, że choruje na wirusowe zapalenie wątroby. Pacjenta wspiera jego dziewczyna. Niespodziewanie okazuje się, że chory miał w planach oświadczyć się ukochanej. Ekipa doktora Banacha ratuje życie robotnika, którego poraził na budowie prąd. Pomagają przełożonemu mężczyzny, który nagle zaczął mówić w języku niemieckim.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...