Przyjaciółki | sezon 21 odc. 253

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga i Rafał postanawiają na pewien czas się rozstać. Marysia zaczyna tęsknić za partnerem matki. Marta denerwuje się przed zbliżającą się rozprawą, która ma rozstrzygnąć, do kogo trafi Bruno.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkania z czterema przyjaciółkami, które mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer), Zuza (Anita Sokołowska) i Marta przeżyją wiele zawirowań życiowych, które trudno sobie wyobrazić.

W tym odcinku

Inga i Rafał postanawiają na pewien czas się rozstać i zrobić sobie przerwę. Marysia, o dziwo, zaczyna tęsknić za partnerem matki. Tymczasem Inga odkrywa, że Nisa nie mówi ojcu całej prawdy. Patrycja przeżywa trudne chwile, bo Mikołaj rozpacza w obliczu rozstania z Filipem. Rodzice przenoszą go do innej szkoły. Chłopak niespodziewanie znika. Patrycja i Mikołaj pomagają Anicie szukać syna. Anka poznaje dziewczynę Stasia, Mariannę. Prawniczka pomaga też pracownikom stacji przygotować procedury antydyskryminacyjne. Marta znów ma problemy. Klientka, która zleciła jej renowację pensjonatu, nie chce zapłacić za materiały, których użył Borys. Kobieta bardzo się też denerwuje przed zbliżającą się rozprawą, która ma rozstrzygnąć, do kogo trafi Bruno.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...