Przyjaciółki | sezon 21 odc. 252

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga bez powodzenia stara się pomóc Łukaszowi, który nie potrafi się odnaleźć w roli ojca. Para nieustannie się kłóci. Anka wspiera Roleckiego, który przeżywa utratę pracy. Marta kontynuuje terapię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkania z czterema przyjaciółkami, które mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer), Zuza (Anita Sokołowska) i Marta przeżyją wiele zawirowań życiowych, które trudno sobie wyobrazić.

W tym odcinku

Inga bez powodzenia stara się pomóc Łukaszowi, który nie potrafi się odnaleźć w roli ojca. W końcu oboje uświadamiają sobie, że ich konflikty nie działają dobrze ani na Marysię ani na Nisę. Podczas rodzinnej wycieczki córka Ingi spada z drzewa i łamie rękę. To zdarzenie staje się zarzewiem kolejnego konfliktu między partnerami. Ance udało się wywrzeć presję na dyrektorze stacji telewizyjnej, który jednak nie zgodził się ponownie zatrudnić Rolewskiego. Prawniczka obawia się o mężczyznę, który bardzo źle znosi utratę pracy. Patrycja zwierza się Indze ze swoich kłopotów z odżywianiem. Kobieta deklaruje, że na nią i Ankę zawsze może liczyć. Mikołaj potajemnie przenocował Filipa u siebie, co nie spodobało się jego rodzicom. Marta kontynuuje terapię. Powoli zaczyna rozumieć, że nie może zamykać się na świat. Postanawia spróbować otworzyć się na innych ludzi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...