Na sygnale: Oj, Karol (453)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Piotr jest zaskoczony, gdy Martyna oferuje mu niekorzystną dla niego umowę o pracę. Podczas dyżuru Strzelecki wraz z Sonią i Basią jadą do pseudokibica, który twierdzi, że ma problemy z oddychaniem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Piotr jest zaskoczony, gdy Martyna oferuje mu niekorzystną dla niego umowę o pracę. Podczas dyżuru Strzelecki wraz z Sonią i Basią jadą do pseudokibica, który twierdzi, że po pobiciu ma problemy z oddychaniem. Ratownicy trafiają w sam środek walki kiboli. Rannego usiłują uprowadzić zwolennicy przeciwnej drużyny, medyk odkrywa, że przywódcą napastników jest jego przyjaciel sprzed lat. Britney i Alek pomagają studentowi, który źle się czuje i ma omamy. Ratownicy dochodzą do wniosku, że pacjent nadużywał alkoholu lub narkotyków, a teraz cierpi na zespół odstawienny. Medycy podają mu relanium na uspokojenie. Robią to jednak wbrew woli chorego, jak i jego ojca. Chłopak po leku nagle wyskakuje przez okno i łamie sobie nogę. Ranny trafia do szpitala. Lisicki próbuje namówić ojca pacjenta, by zgłosił na policję oficjalną skargę na zespół z karetki. Tymczasem Julka jest zachwycona po spotkaniu z weterynarzem Grzegorzem, z czego nie jest jednak zadowolony Alek. Klis wyznaje dziewczynie, że podczas randki ją śledził i urządza sympatii scenę zazdrości. Britney wreszcie zdaje sobie sprawę, że zachowanie jej kolegi nie jest normalne.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...