Na sygnale: Dzień Dziadków (442)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Szczęśliwy Wiktor zostaje dziadkiem. Spodziewająca się dziecka Marietta zgłasza się na oddział ratunkowy z powodu krwawienia. Bada ją nowy lekarz Lisicki. Zdzisio powątpiewa w jego kwalifikacje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Szczęśliwy Wiktor zostaje dziadkiem. Podczas gdy Zdzisio, który dopiero co dowiedział się, że jego rodzina się również powiększy, zamierza zmusić syna do ślubu. Spodziewająca się dziecka Marietta zgłasza się na oddział ratunkowy z powodu niepokojącego ją krwawienia. Dziewczynę bada nowy lekarz Dobromir Lisicki. Zdzisio ma wątpliwości, czy medyk ma odpowiednie kwalifikacje. Podczas dyżuru ekipa doktora Banacha ratuje księdza, pod którym urwał się drewniany balkon. Tymczasem zespół doktora Góry pomaga dziewczynce, która skarży się na ataki duszności. Babcia małej pacjentki wyznaje Arturowi, że synowa zaczęła diagnozować u córki coraz to inne choroby. Lekarz podejrzewa, że matka celowo podtruwa swoje dziecko. Doktor Lisicki odsyła jednak dziewczynkę do domu, nie zważając na ostrzeżenia Góry.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...