Na sygnale: Karma (441)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Artur dowiaduje się, że jego matka kontaktowała się z prawnikiem w kwestii jego rozwodu. Zdzisio wraca wcześniej z wakacji. W domu czeka ciężarna Marietta, która jest rzekomo jego synową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Artur dowiaduje się, że jego matka kontaktowała się z prawnikiem w kwestii jego rozwodu. Zdzisio wraca wcześniej ze swoich wakacji. Okazuje się, że syn mężczyzny zostawił go samego i wyjechał. Na dodatek w domu czeka na niego ciężarna Marietta, która jest rzekomo jego synową. Podczas dyżuru zespół doktora Góry dostaje wezwanie na siłownię. Mężczyzna z urazem nogi wdaje się w konflikt z rozwścieczonym kulturystą, którego podejrzewa o romans z żoną. Tymczasem ekipa Benia usiłuje pomóc leśniczemu z bólem ręki. Pacjent doznał urazu przez nieodpowiedzialnego kierowcę quada. Pirat drogowy po ucieczce ulega wypadkowi i na dodatek wpada w sidła.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...