Przyjaciółki | sezon 21 odc. 246

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga dowiaduje się, że Łukasz ma córkę w Nepalu. Okazuje się, że Mikołaj nie zaatakował kolegi, lecz bronił rówieśnika przed agresorem. Wiktor udaje się na badania kontrolne. Boi się nawrotu choroby.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkania z czterema przyjaciółkami, które mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer), Zuza (Anita Sokołowska) i Marta przeżyją wiele zawirowań życiowych, które trudno sobie wyobrazić.

W tym odcinku

Inga chce porozmawiać z psychologiem o zachowaniu Marysi, która nie potrafi zaakceptować Łukasza. Przy okazji dowiaduje się, że jej partner ma córkę w Nepalu. Okazuje się, że Mikołaj nie zaatakował kolegi, lecz bronił rówieśnika przed agresorem. Wiktor idzie na badania kontrolne, ponieważ boi się nawrotu choroby. Anka bardzo dobrze wypadła w telewizji śniadaniowej i Rolecki proponuje jej stałą współpracę. Kobieta próbuje zacząć nowe życie, wciąż jednak tęskni za Pawłem. Do Warszawy przyjeżdża matka Marty. Córka nie zamierza się z nią spotkać. Boryka się też z trudną klientką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...