Policjantki i Policjanci (998)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lena i Krzysztof dostają wezwanie do szpitala. Na oddział ratunkowy trafiła pacjentka z cukrzycą, której ktoś podał za wysoką dawkę insuliny. Lekarz jest przekonany, że doszło do przestępstwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Natalię (Anna Bosak) i jej współpracowników czekają trudne interwencje i zaskakujące śledztwa.

W tym odcinku

Lena i Krzysztof dostają wezwanie do szpitala. Na oddział ratunkowy trafiła pacjentka z cukrzycą, której ktoś podał za wysoką dawkę insuliny. Lekarz dyżurny jest przekonany, że doszło do przestępstwa. Na miejscu stróże prawa spotykają przyjaciółkę poszkodowanej. To ona wezwała pogotowie. Patrol rozpoczyna poszukiwanie tropów. Podejrzenie pada na pielęgniarza, który zajmował się wstrzykiwaniem insuliny poszkodowanej kobiecie. Podczas zatrzymania mężczyzna próbuje uciec. Udaje się go jednak obezwładnić. Tego samego dnia Kamińska i Zapała przyjmują zgłoszenie o zaginięciu. W trakcie zbierania informacji sprawa przybiera niespodziewany obrót.

Występują

Zobacz także

Ładuję...