Policjantki i Policjanci (640)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Natalia i Góral interweniują w szkole, gdzie doszło do pobicia nastolatka. Incydent może mieć związek z nagraniem, na którym poszkodowany całuje się z kolegą. Załoga jedzie też na miejsce stłuczki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy policjantów patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste funkcjonariuszy i ich codzienne problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Natalia i Góral interweniują w szkole, gdzie doszło do pobicia nastolatka. Incydent może mieć związek z nagraniem, na którym poszkodowany całuje się z kolegą. Niebawem okazuje się jednak, że sprawa jest bardziej skomplikowana niż sądzono. Załoga jedzie też na miejsce stłuczki. Wychodzi na jaw, że dwie agresywne kobiety, które kierowały pojazdami, nie znają zasad ruchu drogowego. Mróz zwierza się Góralowi, że wie, kto jest jej stalkerem. Wraz z Matyldą planują zastawić pułapkę na prześladowcę. Beata opowiada Zapale o swoich problemach z bandytami, którzy próbują wyłudzać od niej haracze. Kobieta obawia się o własne życie. Krzysiek ma dla niej zaskakującą ofertę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...