Ninja Warrior Polska (46)

reality show Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ten odcinek należy do kobiet. Znajdzie się wśród nich olimpijka Angelika Cichocka. Lekkoatletka ma w swoim dorobku aż 11 złotych krążków. Z trudnym torem przeszkód zmierzy się też Sonia Bohosiewicz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna edycja lubianego programu. Uczestnicy muszą pokonać tor przeszkód liczący 150 metrów. W każdym odcinku sportowcy przechodzą zarówno tor eliminacyjny, jak i półfinałowy. Czterech najlepszych uczestników, jakich zobaczymy w danym tygodniu, awansuje do wielkiego finału. Zwycięzca show otrzymuje tytuł Wojownika Ninja oraz 150 tysięcy złotych. Dotychczas w Polsce nikomu nie udało się ukończyć toru finałowego i zdobyć nagrody głównej. W tej edycji zobaczymy ponad 180 zawodników, wśród nich także wiele kobiet. Nie zabraknie też gości specjalnych.

Ten odcinek będzie należał do energicznych, walecznych kobiet. Znajdzie się wśród nich olimpijka Angelika Cichocka. To lekkoatletka specjalizująca się w biegach średnich i zarazem pracownica Marynarki Wojennej. Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski seniorów ma w dorobku jedenaście złotych medali. Stawała też na podium młodzieżowych mistrzostw Polski. Gwiazdą odcinka będzie aktorka Sonia Bohosiewicz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...