Przyjaciółki | sezon 21 odc. 245

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Indze nie podobają się częste wyjazdy Łukasza. Ich związek przechodzi kryzys. Anka zamierza rozstać się z Pawłem. Maria nie chce do tego dopuścić. Patrycja nie potrafi wybaczyć synowi ucieczki z domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkania z czterema przyjaciółkami, które mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer), Zuza (Anita Sokołowska) i Marta przeżyją wiele zawirowań życiowych, które trudno sobie wyobrazić.

W tym odcinku

Związek Ingi i Łukasza przechodzi kryzys. Kobiecie nie podoba się, że mężczyzna tak dużo wyjeżdża. Ten postanawia więc spędzać z ukochaną więcej czasu. Nie umie jednak dojść do porozumienia z Marysią. Anka zamierza rozstać się z Pawłem. Maria nie chce, by do tego doszło. Anka postanawia wziąć udział w programie Rolewskiego. Marta przygarnia psa. Nie wie, że ten ma już właściciela. Doradza też Łukaszowi, jak powinien rozmawiać z Marysią. Patrycja jest wściekła na Mikołaja. Nie potrafi wybaczyć synowi, że uciekł z domu i nie daje mu niczego wytłumaczyć. Fryzjerka jednak szybko zaczyna odczuwać wyrzuty sumienia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...