Na sygnale: Ostatnie życzenie (434)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Zespół Reiter spieszy na pomoc dziewczynce, która ma na ciele siniaki i wymiotuje. Klis prosi Britney o zaopiekowanie się Stasią. Gdy Julka zjawia się w domu seniorki, spotyka jej wnuka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Doktor Góra wciąż nie jest świadomy tego, że Beata go zdradza. Koledzy ze stacji postanowili nie mówić mu prawdy, przez co mają wyrzuty sumienia. Podczas dyżuru ekipa Artura jedzie do sklepu do starszego mężczyzny. Na miejscu okazuje się, że jest on terminalnie chory na raka płuc. Pacjent prosi ratowników, aby przed odwiezieniem go do hospicjum, zabrali go na chwilę na koncert wokalisty, dzięki któremu poznał kiedyś żonę. Tymczasem zespół doktor Reiter jedzie na pomoc dziewczynce, która ma na ciele siniaki i wymiotuje. Mała pacjentka spędziła cały dzień ze swoim ojcem. Lekarka podejrzewa wstrząs mózgu. Dziecko rzekomo spadło z roweru. Później wychodzi na jaw, że rodzice dziewczynki się rozstali i toczą walkę o prawo do opieki nad nią. Niespodziewanie ich córka znika ze szpitala. Gdy Britney odwiedza Klisa w szpitalu, ten prosi ją, by zaopiekowała się panią Stasią oraz jej psem podczas jego nieobecności. Gdy Julka udaje się do mieszkania seniorki, spotyka jej wnuka. Zdaniem krewnego staruszki Alek chce przejąć majątek jego babci.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...