Na sygnale: Powrót Wiktora (32)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat

W skrócie

Ratownicy dostają wezwanie do nastolatki. Na pogotowie dzwonił ojciec dziewczyny, ale matka nie chce wpuścić sanitariuszy do środka, twierdząc, że córka znajduje się pod dobrą opieką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Druga seria o kulisach pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Ratownicy dostają wezwanie do nastolatki, która od kilku dni ma wysoką gorączkę. Na pogotowie dzwonił ojciec dziewczyny, ale matka nie chce wpuścić sanitariuszy do środka, twierdząc, że córka znajduje się pod dobrą opieką. Gdy okazuje się, że nastolatkę leczy specjalista od medycyny alternatywnej, Strzelecki za wszelką cenę próbuje dostać się do mieszkania. Sądzi, że życie młodej pacjentki jest zagrożone. Po dyżurze Wiktor i Piotr są świadkami wypadku na przejeździe kolejowym. Rozpędzony pociąg taranuje auto. Ratownicy udzielają pomocy uwięzionym w samochodzie pasażerom.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...