Na sygnale: Dzień pocałunków (428)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Bieliński musi odejść ze stacji, gdy przegrywa walkę z Alkiem, który w dalszym ciągu piastuje stanowisko kierownika. Tymczasem pani Stasia nagle trafia do szpitala, gdzie przechodzi operację.

Oglądaj w telewizji

Pt 23.02 21:50
TVP Polonialogo
So 24.02 5:25
TVP Polonialogo
Pt 1.03 11:50
TVP HDlogo

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Bieliński musi odejść ze stacji, gdy przegrywa walkę z Alkiem, który w dalszym ciągu piastuje stanowisko kierownika. Tymczasem pani Stasia nagle trafia do szpitala, gdzie przechodzi operację. Klis cały czas czuwa przy seniorce. Rodzyn i Łuki, doceniając pomoc ratownika, który ocalił ich sąsiadce życie, postanawiają zawrzeć z nim pokój. Dobry humor Alka ulega nagle pogorszeniu, gdy Benio wieczorem odwiedza Britney, wciąż udając przed kolegą, że są razem. Z kolei Basia namawia Martynę, by rzuciła nowemu kierownikowi stacji wyzwanie i zawalczyła o awans w pracy. Później obie ratowniczki wraz z doktorem Górą odpowiadają na wezwanie do kobiety, która została znaleziona nieprzytomna i zakrwawiona przez syna przed domem na terenie działki należącej do jej byłego męża. Na dodatek chora ubrana była jedynie w samą bieliznę. Po chwili okazuje się, że w budynku znajduje się również eksmąż pacjentki, który także jest nieprzytomny i ma ranę na głowie. Wychodzi na jaw, że oboje mają romans, który mężczyzna starał się ukryć przed obecną małżonką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...