Na sygnale: Ułańska fantazja (416)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Ekipa Benia pomaga mężczyźnie, którego zaatakowano gazem pieprzowym i teraz ma on problemy z oddychaniem. Nowy (Kamil Wodka) dowiaduje się od Britney, że Lena w tajemnicy spotkała się z Kubą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Nowy dowiaduje się od Britney, że Lena go okłamała i w tajemnicy przed nim ponownie spotkała się z Kubą. Ratowniczka jest przekonana, że dziewczyna cały czas manipuluje swoimi wielbicielami. Później Gabriel spotyka swoją sympatię przed badaniami i na nowo daje się jej oczarować. Podczas dyżuru ekipa Benia usiłuje pomóc pacjentowi, który został zaatakowany gazem pieprzowym i ma problemy z oddychaniem. Okazuje się, że pewna kobieta była przekonana, że mężczyzna chciał ją napaść. W rzeczywistości chory jedynie szukał swojej zaginionej córki Marysi, a zaczepiona przez niego nieznajoma była do niej bardzo podobna. Ratownicy zajmują się również kaskaderem Krystianem, który wskutek upadku z konia doznał urazu nogi. Benio odkrywa, że pacjent symuluje swoje objawy, by ponownie spotkać się z Britney. Kolejne wezwanie napływa do wypadku, do którego doszło w lesie, gdzie kierowca quada potrącił nastolatka. Doktor Vick chce zawiadomić rodziców poszkodowanego oraz policję. Ofiara wypadku jednak niespodziewanie ucieka. Szybko okazuje się, że zna zaginioną Marysię.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...