Na sygnale: Los bywa zdradliwy (415)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Doktor Artur jest zazdrosny, kiedy Beata postanawia zacząć dorabiać w klinice, z której jej mąż został zwolniony i na dodatek kobieta zaprzyjaźnia się z nowym szefem, doktorem Wieleckim.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Doktor Artur jest zazdrosny, kiedy Beata postanawia zacząć dorabiać w klinice, z której jej mąż został zwolniony i na dodatek kobieta zaprzyjaźnia się z nowym szefem, doktorem Wieleckim. Lena w dalszym ciągu ma problemy z pamięcią i przebywa w szpitalu. Pacjentkę często odwiedzają rywalizujący o jej względy Kuba i Nowy. Dziewczyna postanawia wypisać się na własne żądanie i wrócić do domu, gdy badania nie wykazują u niej żadnych problemów. Nie informuje jednak o tym swoich adoratorów. Podczas dyżuru doktor Góra, Szczęsny oraz Basia odpowiadają na wezwanie do chorego na cukrzycę mężczyzny, która nagle zasłabł w parku. Pacjentem okazuje się znany ekspert od spraw sercowych. Tymczasem Benio z Britney i Nowym jadą na pomoc kobiecie, która miała już stan przedzawałowy i ponownie skarży się na problemy z sercem. Pacjentka, pomimo swoich dolegliwości, zaczyna flirtować z Vickiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...