Na sygnale: Wszystko się ułoży (410)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Relacje Britney i Alka dalej nie są dobre. Klis stara się ukryć przed żoną, że wciąż pracuje z Kowalczyk. Ewa urządza partnerowi i rywalce awanturę. Ratownicy dostają zgłoszenie z urzędu pocztowego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Czarek jest w rozsypce po tym, gdy jego brat wrócił z więzienia. Później chłopak podsłuchuje rozmowę telefoniczną Wiktora z Zosią. Dowiaduje się, że lekarz zostanie niebawem dziadkiem. Martyna przygotowuje przyjęcie niespodziankę z okazji urodzin Britney. Nowy wraz z Kubą postanawiają, że zaproszą na imprezę tę samą dziewczynę, Lenę. Tymczasem stosunki Britney i Alka dalej nie układają się zbyt dobrze. Klis stara się ukryć przed swoją żoną, że wciąż pracuje z Kowalczyk. Ewa urządza partnerowi w stacji i swojej rywalce awanturę, czym upokarza ich przy innych. Ratownicy medyczni dostają zgłoszenie z urzędu pocztowego. Jadą do dziwnie zachowującego się mężczyzny, który na dodatek wygląda, jakby został pobity. Tymczasem ekipa Wiktora pomaga pracownikowi muzeum folkloru, który jest przekonany, że został otruty przez swoich kolegów. Twierdzi, że chcieli się na nim zemścić za podkradanie z lodówki ich jedzenia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...