Na sygnale (15)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy dostają wezwanie. Uzbrojony mężczyzna wtargnął do kantoru i wziął zakładników. Wiktor odkrywa, że zdecydował się on na ten krok, by zdobyć pieniądze na operację dla syna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Ratownicy zaczynają świąteczny dyżur w Wigilię. Dostają wezwanie na miejsce napadu. Uzbrojony mężczyzna w przebraniu Świętego Mikołaja wtargnął do kantoru i wziął zakładników. Wiktor odkrywa, że napastnik nie jest groźnym przestępcą. Zdecydował się na napad, by zdobyć pieniądze na operację dla umierającego syna. Martyna pomaga wolontariuszce z hospicjum. Jeden z podopiecznych dziewczyny pragnie przed śmiercią zobaczyć syna, który ma przylecieć do Polski aż z Filipin.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...