Teleman

Na sygnale: Serduszko (105)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karolina porządkuje dokumenty z archiwum. Przegląda materiały dotyczące Banacha. Ekipa Góry jedzie na wezwanie do chorego na porfirię, którego boli brzuch. Pies pacjenta rzuca się na ratowników.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Szef stacji zezwala Karolinie na uporządkowanie dokumentów z archiwum obejmującym karty wyjazdowe i teczki osobowe pracowników. Wścibska dziewczyna od razu przegląda materiały dotyczące doktora Banacha. W tym czasie Góra jedzie wraz z kolegami na wezwanie do chorego na porfirię, który skarży się na ostry ból brzucha. W mieszkaniu pacjenta ratownicy trafiają na agresywnego psa, który rzuca się na nich.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...