Na sygnale: Ostateczny wybór (409)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Martyna (Monika Mazur) czuje się skrępowana w trakcie odważnej sesji zdjęciowej do kalendarza. Tymczasem Anna usiłuje pomóc mężczyźnie choremu na hemofilię.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Martyna czuje się skrępowana podczas sesji zdjęciowej do kalendarza charytatywnego. Okazuje się, że zdjęcia są nieco bardziej odważne, niż podejrzewała. Piotr, widząc efekty pracy fotografa, jest wściekły i postanawia z nim porozmawiać. Tymczasem podczas dyżuru Anna zajmuje się cierpiącym na hemofilię mężczyzną, który został potrącony przez rowerzystkę. Gdy pacjent odzyskuje przytomność, wyznaje lekarce, że zostawił w samochodzie niemowlę. Tymczasem Piotr i Basia w trakcie kolejnego wezwania usiłują pomóc alkoholikowi, który chcąc zerwać z nałogiem, postanowił przypiąć się do kaloryfera. Pacjent jednak nie zgadza się na odwyk. Odmawia też opuszczenia swojego mieszkania. Gdy Strzelecki wraca kilka godzin później do mężczyzny, ten jest bliski śmierci. Piotr i jego koledzy zmuszeni są wykonać wyjątkowo ryzykowną intubację wsteczną. Czarek zaś usiłuje powstrzymać bezwzględnego Kamila przed skrzywdzeniem Anny. Brat jednak zamyka go w magazynie, a następnie nakłania nieświadomą podstępu lekarkę, aby przyjechała do opuszczonego budynku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...