Na sygnale: Pot i łzy (406)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Martyna i Nowy usiłują pomóc mężczyźnie, który doznał udaru podczas rejsu łódką po Wiśle. Doktor Góra, Kuba i Piotr zaś za namową Bielińskiego uczestniczą w zawodach medycyny pola walki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Podczas dyżuru Martyna i Nowy usiłują pomóc mężczyźnie, który niespodziewanie doznał udaru podczas rejsu łódką po Wiśle. Doktor Góra, Kuba i Piotr zaś za namową Bielińskiego uczestniczą w zawodach medycyny pola walki. Ratownicy ponoszą jednak klęskę. W drodze powrotnej pomagają ocalić życie pacjentowi Martyny. Artur okazuje się prawdziwym bohaterem. Po pracy Nowy udaje się na randkę z Leną. Gdy dociera do restauracji, jego wybranka go nie rozpoznaje i za chwilę nagle traci przytomność. Gabriel wzywa na pomoc swoich kolegów. Do lokalu przyjeżdżają doktor Reiter oraz Kuba. Ratownicy zdają sobie sprawę, że są zauroczeni dokładnie tą samą dziewczyną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...