Na sygnale: Góra - dół (405)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Benio mówi Annie (Lea Oleksiak) o kolejnych wyczynach Czarka (Maksymilian Balcerowski). Dr Reiter chce pomówić z nastolatkiem. Ten wyznaje, że został zmuszony do wzięcia udziału w napadzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Benio i jego ekipa jadą do nieprzytomnego mężczyzny, który został obrabowany w swoim mieszkaniu. Okazuje się, że na numer alarmowy zadzwonił Czarek. Po pracy lekarz donosi Annie o kolejnych wyczynach chłopaka. Doktor Reiter postanawia pomówić z nastolatkiem. Ten wyznaje, że został zmuszony do wzięcia udziału w napadzie. Ponadto w sprawę zamieszany jest brat Czarka. Wiktor usiłuje pomóc starszemu mężczyźnie, który został potrącony przez rowerzystę. Sprawca nieszczęśliwego wypadku nieoczekiwanie traci przytomność. Szybko wychodzi na jaw, że jest on poważniej chory niż poszkodowany. Tymczasem Wiesława i Beata usiłują przekonać Górę, aby w dalszym ciągu grał na koncertach oraz założył swój własny zespół. Naciski z ich strony zaczynają lekarza powoli denerwować, wskutek czego traci on radość z muzykowania. W pracy Artur pomaga starszemu małżeństwu, które bezustannie się ze sobą spiera. Żona twierdzi bowiem, że mężczyzna cierpi na padaczkę. Pacjent jednak temu zaprzecza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...