Na sygnale: Związki wybuchowe (402)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Alek przyjeżdża pod dom Britney i zostaje zaatakowany. Napastnicy zamykają go w bagażniku samochodu. Kuba i Piotr dostają wezwanie do szkoły, w której doszło do wybuchu w pracowni chemicznej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Britney bierze kolejne dni wolne, by uniknąć widzenia się z Alkiem. Gabriel coraz bardziej niepokoi się o przyjaciółkę, ponieważ przestała nagle odpowiadać na telefony. Alek przyjeżdża pod dom byłej ukochanej i zostaje zaatakowany. Napastnicy zamykają nieprzytomnego chłopaka w bagażniku jego samochodu. Tymczasem dochodzi do spotkania Britney z żoną Alka, Ewą. Na dyżurze Kuba i Piotr dostają wezwanie do szkoły, w której doszło do wybuchu w pracowni chemicznej. Doktor Góra pomaga pacjentce po intensywnej terapii odchudzającej. Kobieta może mieć zapalenie wyrostka. W drodze do szpitala jej stan gwałtownie się pogarsza. Wiesława uprzedza Artura, że karty przepowiadają jego rozwód. Później powiadamia o tym również jego żonę. W związku Piotra i Martyny nadal trwają ciche dni.

Występują

Zobacz także

Ładuję...