Na sygnale: Goło i niewesoło (399)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Kuba z Górą dostają wezwanie od pacjenta, który twierdzi, że umiera. Okazuje się, że to znany im Ryszard, który niedawno poparzył sobie plecy podczas depilacji. Britney decyduje się wybaczyć Alkowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Alek przekonuje Britney, że już od dawna nie jest z żoną z powodu jej licznych zdrad. Dziewczyna decyduje się mu przebaczyć. Nowy jest tym zszokowany. Na dyżurze ratownicy muszą pomóc półnagiemu mężczyźnie, który utknął na rynnie, gdy uciekał przez okno z mieszkania kochanki. Kuba z doktorem Górą dostają wezwanie od pacjenta, który twierdzi, że umiera. Okazuje się, że to znany im już Ryszard. Mężczyzna kilka tygodni wcześniej poparzył sobie plecy podczas depilacji. Po pracy Kuba postanawia odnaleźć Lenę. Prosi o pomoc Gabriela. Wiesława z Bronkiem niepokoją się, ponieważ syn Zdzisia próbuje zmusić go, by przepisał na niego swoje mieszkanie. Seniorka stara się ostrzec przyjaciela, że może stracić dach nad głową.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...