Agenci. Biuro detektywistyczne: Wścibska sąsiadka (30)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Kamila próbuje się dowiedzieć, co Adkowi i Ninie udało się ustalić na temat Anki. Detektywi zastawiają na nią pułapkę. Tymczasem do biura zgłasza się Krystyna, której agencję polecił Pospieszalski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czworo przyjaciół, m.in. Adek (Konrad Skolimowski), Majka (Maria Ruddick) i Nina (Olga Pęczak), zakłada agencję detektywistyczną i wyjaśnia sprawy swoich klientów. Równolegle funkcjonariusze prowadzą śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby.

W tym odcinku

Kamila próbuje się dowiedzieć, co Adkowi i Ninie udało się ustalić na temat Anki. Detektywi zastawiają na nią pułapkę. Tymczasem do ich biura zgłasza się Krystyna, której agencję polecił komisarz Pospieszalski. Okazuje się, że znana jest ona policji jako donosicielka i funkcjonariusz złośliwie wysłał ją do tej ekipy. Kobieta twierdzi, że jej sąsiad, Jan, zamordował swoją żonę. W toku śledztwa śledczy odkrywają, że jego partnerka zaginęła, a on sam skrywa dziwną tajemnicę. Dowiadują się również, że za zniknięcie Magdy odpowiada więcej osób, w tym także ich klientka.

Występują

Ładuję...