Na sygnale: Książę w karocy (398)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Beata i Artur namawiają Zdzisia, by zaprosił Wiesławę na romantyczną randkę. Górska gotowa jest nawet sfinansować ich wyjście. Na dyżurze jej mąż musi pomóc mężczyźnie z atakiem padaczki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Britney wzięła urlop, by uniknąć kolejnych spotkań z Alkiem. Gdy wypłakuje się na ramieniu jednego z sąsiadów, nagle atakuje ją żona mężczyzny. Tymczasem Alek uparcie twierdzi, że żonaty jest tylko na papierze. Benio wraca do pracy w stacji. Jagoda ulega wypadkowi. Beata i Artur namawiają Zdzisia, by zaprosił Wiesławę na romantyczną randkę. Górska gotowa jest nawet sfinansować ich wyjście, byleby tylko nie zostać z seniorką sama. Tuż przed spotkaniem Zdzisio odkrywa, że jego syn ma poważne problemy. Ostatecznie Wiesława spędza ten czas z Bronisławem, przyjacielem Zdzisia. Na dyżurze doktor Góra musi pomóc mężczyźnie z atakiem padaczki. Właściwą diagnozę stawia jednak dopiero dzięki Piotrowi. Córka chorego, Maryla, jest przez to Strzeleckim oczarowana.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...