Agenci. Biuro detektywistyczne: Śmierć nastolatki (28)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Policjant Barski został zawieszony z powodu podejrzeń o fabrykowanie dowodów dotyczących zabójstwa 18-letniej Kornelii. Mężczyzna prosi detektywów o pomoc w ustaleniu, kto stara się mu zaszkodzić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czworo przyjaciół, m.in. Adek (Konrad Skolimowski), Majka (Maria Ruddick) i Nina (Olga Pęczak), zakłada agencję detektywistyczną i wyjaśnia sprawy swoich klientów. Równolegle funkcjonariusze prowadzą śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby.

W tym odcinku

Do detektywów przychodzi policjant Mateusz Barski, który został zawieszony z powodu podejrzeń o fabrykowanie dowodów dotyczących zabójstwa 18-letniej Kornelii Kownackiej. Mężczyzna prosi o pomoc w ustaleniu osoby, która stara się mu zaszkodzić i uniemożliwić odkrycie przyczyn śmierci dziewczyny. W toku śledztwa Nina i Majka odkrywają, że w sprawę zamieszany jest Aleksander Wrzesiński - tajniak, którego syn, Jacek, spotykał się z Kornelią. Tymczasem Pospieszalski znajduje dowody świadczące o tym, że Mateusz zamordował nastolatkę, z którą rzekomo miał romans. Na domiar złego Nina nadal nie może porozumieć się z mężem i mieszka u Adka, gdzie nachodzi ją Sławek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...