Agenci. Biuro detektywistyczne: Współlokatorka (25)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Do biura przychodzi zaniepokojona kobieta. Jej córka, Kinga, od tygodnia nie daje znaków życia. Klientka obawia się, że wpadła w poważne kłopoty, ponieważ ostatnio miała podejrzanie dużo pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czworo przyjaciół, m.in. Adek (Konrad Skolimowski), Majka (Maria Ruddick) i Nina (Olga Pęczak), zakłada agencję detektywistyczną i wyjaśnia sprawy swoich klientów. Równolegle funkcjonariusze prowadzą śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby.

W tym odcinku

Majka nie może dogadać się z Sarą. Kuzynka ma do niej pretensje. Majce jest przykro z tego powodu. Szuka sposobu, żeby załagodzić rodzinne spory. Tymczasem do biura przychodzi zaniepokojona kobieta. Jej córka, Kinga, od tygodnia nie daje znaków życia. Studentka pracuje w barze, pomaga finansowo matce i młodszemu rodzeństwu. Klientka obawia się, że córka wpadła w poważne kłopoty, ponieważ ostatnio miała podejrzanie dużo pieniędzy. Detektywi rozmawiają ze współlokatorką zaginionej. Twierdzi ona, że z Kingą skontaktował się ojciec, który dawno temu opuścił rodzinę. Dziewczyna pojechała go odwiedzić w tajemnicy przed matką. Okazuje się jednak, że o mężczyźnie nie można znaleźć żadnych informacji.

Występują

Ładuję...