Agenci. Biuro detektywistyczne: Amnezja (24)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

W drodze do biura Nina znajduje pijaną dziewczynę, Julię, siedzącą w aucie na miejscu kierowcy. Wzywa policję. Sprawa zaczyna się komplikować, kiedy do detektywów zgłasza się matka dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czworo przyjaciół, m.in. Adek (Konrad Skolimowski), Majka (Maria Ruddick) i Nina (Olga Pęczak), zakłada agencję detektywistyczną i wyjaśnia sprawy swoich klientów. Równolegle funkcjonariusze prowadzą śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby.

W tym odcinku

Adam i Sławek konkurują o względy Niny, która jest coraz bardziej zmęczona zainteresowaniem obu panów. W drodze do biura kobieta znajduje pijaną dziewczynę, Julię, siedzącą w aucie na miejscu kierowcy. Wzywa policję. Sprawa zaczyna się komplikować, kiedy do detektywów zgłasza się matka dziewczyny. Okazuje się, że ktoś potrącił ze skutkiem śmiertelnym starszego pana niedaleko miejsca, gdzie Nina znalazła Julię. Funkcjonariusze aresztują podejrzaną, która zeznaje, że była na imprezie. Zaklina się jednak, że nic nie piła i prosi śledczych o pomoc. Niebawem okazuje się, że ktoś podał jej pigułkę gwałtu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...