Na sygnale: Ślepa miłość (397)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

W całej stacji mówi się o konflikcie Alka z Nowym. Britney uważa, że Gabriel doniósł szefowi, iż jej ukochany niewłaściwie potraktował jednego z pacjentów. Niebawem odkrywa, że Alek jest żonaty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

W całej stacji mówi się o konflikcie Alka z Nowym. Bieliński daje obu ratownikom oficjalną naganę, a Britney robi Gabrielowi ostre wymówki. Jest przekonana, że kolega doniósł szefowi, iż jej ukochany niewłaściwie potraktował jednego z pacjentów. Niebawem jednak odkrywa w końcu, że Alek jest żonaty. Na dyżurze doktor Góra pomaga kobiecie, która nagle straciła wzrok w jednym oku. Rozpoznaje w niej swoją pacjentkę z kliniki medycyny estetycznej, gdzie dorabia. Reiter z kolei zajmuje się mężczyzną, który stracił przytomność w domu. Gdy chory wyznaje, że podrapał go kot, lekarka zaczyna podejrzewać sepsę i wściekliznę. Żona pacjenta szybko odkrywa, że to nie sprawka zwierzaka, ale kochanki. Czarek wciąż ma nadzieję na rychłe zamieszkanie ze swoim bratem Kamilem. Anna i Wiktor próbują z Kamilem porozmawiać, ale on reaguje agresją i wyrzuca małżonków za drzwi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...