Agenci. Biuro detektywistyczne: Pozory mylą (21)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Do detektywów zgłasza się kobieta, która prosi ich, by odnaleźli jej syna, studenta wynajmującego pokój u pewnej staruszki. Podejrzenie pada na jego byłą dziewczynę, którą zaginiony porzucił.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czworo przyjaciół, m.in. Adek (Konrad Skolimowski), Majka (Maria Ruddick) i Nina (Olga Pęczak), zakłada agencję detektywistyczną i wyjaśnia sprawy swoich klientów. Równolegle funkcjonariusze prowadzą śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby.

W tym odcinku

Do detektywów zgłasza się kobieta, która prosi ich, by odnaleźli jej syna, studenta wynajmującego pokój u pewnej staruszki. Chłopak od kilku tygodni nie daje znaku życia. Podejrzenie pada na jego byłą dziewczynę, którą zaginiony porzucił dla innej. Dalsze dochodzenie ujawnia, że poszukiwany obstawiał duże sumy u bukmacherów i miał długi u lokalnego gangstera. Ubrania zaginionego zostają odnalezione nad rzeką obok śladów alkoholowej libacji. Policja uważa, że pijany student utonął. Jednak prawda o tym, kto stoi za zniknięciem chłopaka, jest szokująca. Okazuje się, że syn klientki nie był jedyną ofiarą sprawcy. Tymczasem Majka ujawnia Igorowi, że wie, iż zabił Jakuba. Chłopak zdradza jej swoją mistyfikację. Śledząc Dagmarę, razem trafiają do mieszkania, w którym była Anka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...