Przyjaciółki | sezon 20 odc. 236

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrycja martwi się o stan zdrowia Wiktora. Namawia go, aby zrobił sobie przerwę w pracy. Anka chce jak najszybciej zakończyć sprawę przeprowadzki, ale nie może ostatecznie dogadać się z Pawłem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Małgorzata Socha jako Inga, Joanna Liszowska jako Patrycja, Anita Sokołowska jako Zuza i Magdalena Stużyńska-Brauer jako Anka powracają w kolejnej serii lubianej przez widzów produkcji. Dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy ich rodzin i przyjaciół. Cokolwiek się zdarzy, panie zawsze jednak mogą liczyć na siebie nawzajem.

W tym odcinku

Patrycja mocno martwi się o stan zdrowia Wiktora. Namawia go, aby zrobił sobie przerwę w pracy. Anka chce jak najszybciej zakończyć sprawę przeprowadzki, ale niestety nie może ostatecznie dogadać się z Pawłem na temat nowego mieszkania. Marcin coraz bardziej ujawnia swoje zainteresowanie Anią. Zuzę i Błażeja męczą wyrzuty sumienia. Stefan zaczyna domyślać się, że coś jest nie tak, jak powinno. Konrad pragnie kontynuować swoją relację z Zuzą. Inga w końcu godzi się z przyjaciółkami. Niestety ciągle doskwiera jej sprawa zaginięcia Łukasza. Nie jest świadoma tego, że akcja poszukiwawcza się skończyła.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...