Przyjaciółki | sezon 20 odc. 235

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inga nawiązuje nić porozumienia z Martą, która próbuje skłonić ją do pogodzenia się z przyjaciółkami. Stanisław nie daje oznak życia, co niepokoi Pawła i Ankę. Wiktor powiadamia Patrycję o krwiaku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Małgorzata Socha jako Inga, Joanna Liszowska jako Patrycja, Anita Sokołowska jako Zuza i Magdalena Stużyńska-Brauer jako Anka powracają w kolejnej serii lubianej przez widzów produkcji. Dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy ich rodzin i przyjaciół. Cokolwiek się zdarzy, panie zawsze jednak mogą liczyć na siebie nawzajem.

W tym odcinku

Rafał usiłuje poprawić swoje postępowanie, by być lepszym partnerem dla Ingi. Kobieta nawiązuje nić porozumienia z Martą, która próbuje skłonić ją do pogodzenia się z przyjaciółkami. Stanisław nie daje oznak życia. To bardzo niepokoi Pawła i Ankę. Tym bardziej, że niedługo mają się przeprowadzać. W stosunkach Zuzy i Błażeja nadal brakuje harmonii. Zuzanna wyjeżdża w podróż służbową. Na wyjeździe rozmawia z Konradem o dawnych czasach. Wiktor powiadamia Patrycję o swoim krwiaku. Jego wybranka jest bardzo zaniepokojona.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...