Lombard. Życie pod zastaw 11 (544)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Piona wychodzi z więzienia, w którym odbył karę za wymuszanie haraczy i rozprowadzanie narkotyków. Postanawia żyć uczciwie. Jego sytuację komplikuje brat, który jest uwikłany w nielegalne interesy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Klienci lombardu jak zawsze wprowadzają do firmy Kazimierza (Zbigniew Buczkowski) i Beaty (Małgorzata Szeptycka) Barskich sporo nowej energii. Ich historie nierzadko są zabawne, romantyczne czy wzruszające, ale zdarzają się także dramatyczne sytuacje. W życiu prywatnym właścicieli lombardu także dużo się dzieje. Przyglądają się zawirowaniom w relacji swojej córki, Marty (Agata Szafrańska), i Lolka (Jerzy Górski). Benia (Rita Weinar), jak zawsze pełna entuzjazmu, wraca do pracy. Roman (Marcin Borchardt) ma na ten temat swoje zdanie. Andżela (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosinski) poznają uroki rodzicielstwa. W życiu Patrycji (Paulina Jeżewska) znów zamiesza Adam (Arkadiusz Tańcula), a zaprzyjaźniony z Kazimierzem policjant i zarazem mąż Beni, Beton (Dominik Dąbrowski), jak zawsze będzie miał ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Piona wychodzi z więzienia, w którym spędził pięć lat za wymuszanie haraczy i rozprowadzanie narkotyków. Postanawia rozpocząć nowy rozdział. Jednak jego próby prowadzenia uczciwego życia spełzają na niczym, kiedy okazuje się, że jego młodszy brat, Bartek, również uwikłany jest w nielegalne interesy. Osiemnastolatek pracuje dla Spodka, przestępcy, z którym Piona kiedyś miał sporo do czynienia. Starszy brat postanawia wyręczyć Bartka w nowym zleceniu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...