Na ratunek 112: Tata bez wyobraźni (77)

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka samotnie wychowuje 7-letniego syna. Rozwiodła się z ojcem chłopca, ponieważ nadużywał alkoholu. Dawny partner zapewnia ją jednak, że przestał pić, stara się także dbać o relacje z synem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Agnieszka samotnie wychowuje 7-letniego syna. Rozwiodła się z ojcem chłopca, ponieważ nadużywał alkoholu. Dawny partner zapewnia ją jednak, że przestał pić, stara się także dbać o relacje z synem. Agnieszka zastanawia się, czy powinna dać mu jeszcze jedną szansę. Niebawem jednak Grzegorz zaczyna dziwnie się zachowywać. Była żona dochodzi do wniosku, że wrócił do nałogu. Gdy jednak sąsiadka mężczyzny informuje ją, że ten nie otworzył jej drzwi, chociaż na pewno był w tym czasie u siebie, Agnieszka postanawia zbadać sprawę. Znajduje byłego męża nieprzytomnego w jego mieszkaniu. Dzwoni pod numer 112.

Zobacz także

Ładuję...