Yellowjackets (7)

(Yellowjackets: No Compass)

serial grozy USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Taissa, Van, Misty, Akilah i Mari zostają zaatakowani przez watahę wilków. Taissa próbuje odstraszyć drapieżniki. Rok 2021. Natalie, Shauna i Taissa zamierzają schwytać szantażystę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W 1996 roku samolot z żeńską drużyną piłkarek, lecących z New Jersey do Seattle, rozbija się w dzikich rejonach Ontario. Licealistki Shauna, Taissa, Jackie, Natalie, Misty wraz z resztą ocalałych przez długich dziewiętnaście miesięcy muszą walczyć o przetrwanie. 25 lat później, już jako dorosłe kobiety, przekonują się, że nie zostawiły tej mrocznej przeszłości za sobą.

W tym odcinku

Taissa, Van, Misty, Akilah i Mari postanawiają wyruszyć na wyprawę, by znaleźć drogę ucieczki z dziczy. Natykają się na rzekę pełną czerwonej wody, a niebawem zostają zaatakowani przez watahę wilków. Taissa próbuje odstraszyć drapieżniki. Shauna mówi Jackie, że jest w ciąży. Okłamuje ją jednak w sprawie ojca dziecka. Rok 2021. Natalie, Shauna i Taissa zabierają torbę z pieniędzmi i jadą na wyznaczone miejsce. Mają nadzieję, że uda im się schwytać tajemniczego szantażystę. Misty podejrzewa, że za wszystkim może stać Jessica. Próbuje ją o to wypytać. Shauna znów spotyka się z Adamem. Rankiem niemal zostają przyłapani przez Jeffa. Kevyn odkrywa, że Natalie wzięła jego broń. Ona jednak nie chce opowiedzieć mu o swoich kłopotach.

Występują

Twórcy

Ładuję...