Yellowjackets (5)

(Yellowjackets: Blood Hive)

serial grozy USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Lottie, która choruje na schizofrenię, skończyły się leki. Gdy grupa urządza seans na poddaszu, dziewczyna zostaje opętana. Misty próbuje otruć Bena. Shauna wyznaje Taissie, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W 1996 roku samolot z żeńską drużyną piłkarek, lecących z New Jersey do Seattle, rozbija się w dzikich rejonach Ontario. Licealistki Shauna, Taissa, Jackie, Natalie, Misty wraz z resztą ocalałych przez długich dziewiętnaście miesięcy muszą walczyć o przetrwanie. 25 lat później, już jako dorosłe kobiety, przekonują się, że nie zostawiły tej mrocznej przeszłości za sobą.

W tym odcinku

Lottie, która choruje na schizofrenię, skończyły się leki. Gdy grupa urządza seans na poddaszu, dziewczyna zostaje opętana. Misty próbuje otruć Bena, ale jemu udaje się przeżyć. By zapewnić sobie spokój, chłopak zaczyna udawać, że mu na niej zależy. Shauna wyznaje Taissie, że jest w ciąży. Rok 2021. Taissa dostrzega tajemniczy napis na drzwiach swojego domu. Konfrontuje się z Sammym, u którego znalazła pojemnik z farbą. On jednak zaprzecza i wskazuje inną podejrzaną. Kobieta ma też inne problemy - nasilają się ataki jej przeciwników politycznych. Mimo to nie rezygnuje z udziału w wyborach. Shauna bierze udział w przyjęciu z okazji Halloween. Jej córka Callie dowiaduje się o Adamie. Natalie i Misty zdobywają dostęp do dokumentów Kevyna. Odkrywają, że w miejscu, gdzie zamordowano Travisa, został odprawiony rytuał.

Występują

Twórcy

Ładuję...