Policjantki i Policjanci (312)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Ola chce poznać najnowsze doniesienia o Szymonie. Madzia jednak nie odbiera telefonu. Ola i Borys otrzymują zgłoszenie o napaści rabunkowej w mieszkaniu. Na miejscu zastają nieprzytomną kobietę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

Ola chce poznać najnowsze doniesienia dotyczące Szymona. Madzia jednak nie odbiera telefonu. Na patrolu Ola i Borys otrzymują zgłoszenie o napaści rabunkowej w prywatnym mieszkaniu. Na miejscu zastają nieprzytomną kobietę. Wysocka i Cieślak chcą przesłuchać właścicielkę mieszkania, jednak ta niespodziewanie znika. Kiedy w końcu ją znajdują, okazuje się, że to nie ta sama kobieta, z którą rozmawiali. Tymczasem w jednym z kościołów znikają rynny, za które zapłacili parafianie. Wszyscy podejrzewają parę byłych narkomanów, pomieszkujących u księdza. Tropem w sprawie okazują się ślady opon. Podczas patrolu Borys próbuje wypytać Olę o relację z Białachem. Wysockiej nie podobają się wścibskie pytania nowego partnera. Po pracy Ola jedzie do Madzi. Kiedy zatrzymuje się pod domem, staje się świadkiem kłótni dziewczyny z nieznajomym mężczyzną.

Występują

Zobacz także

Ładuję...