Policjantki i Policjanci (907)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Halinka twierdzi, że w jej bloku straszy. Uważa, że w piwnicy zamieszkał duch. Załoga postanawia sprawdzić, co kryje się w mroku. Zamiast zjawy znajduje jednak zabiedzonego chłopca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Pani Halinka twierdzi, że w jej bloku straszy. Kobieta jest przekonana, że w piwnicy zamieszkał duch. Załoga postanawia sprawdzić na miejscu, co kryje się w mroku. Zamiast zjawy znajdują nielegalne legowisko, a chwilę później widzą zabiedzonego, głodnego chłopca. Patrol musi odkryć jego historię. Natalia postanawia pomóc swojemu mężowi oskarżonemu o kradzież leków. Wraz z Korwickim zbiera odciski palców innych pracowników szpitala, w tym Laweckiego. Jaskowska dowiaduje się, że pracujący dla niej lekarz może mieć kłopoty. Była pani komendant musi uruchomić swoje kontakty, by zapobiec demaskacji. Tymczasem Lawecki próbuje wkraść się w łaski Natalii i Arka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...