Skrzydła 3: Przyjaciółki (8)

(Wings 3: Ladies Who Lunch)

serial komediowy USA 1991-1992  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Helen i Gail ciągle się kłócą. Joe próbuje je pogodzić. Sugeruje im wspólne spędzanie czasu. Wkrótce jego pomysł się na nim mści. Roy chce mieć zdjęcie z prezydentem, który przesiada się na Nantucket.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dwaj bracia, Joe (Timothy Daly) i Brian (Steven Weber) Hackettowie, prowadzą niewielkie linie lotnicze na wyspie Nantucket, u wybrzeży Nowej Anglii. Joe jest bardzo zasadniczy, rozsądny i sumienny. Młodszy brat, Brian, jest jego absolutnym przeciwieństwem. Zawsze w dobrym humorze nie poświęca się pracy, jak Joe, lecz woli spędzać czas w towarzystwie pięknych kobiet. Obaj podkochują się w tej samej dziewczynie, Helen (Crystal Bernard), kelnerce z lotniskowego baru. Jej niespełnioną życiową pasją jest gra na wiolonczeli. Do grona niepowtarzalnych postaci serialu należy też mechanik, Lowell (Thomas Haden Church), który potrafi zepsuć i zdemolować niemal wszystko. Natomiast osobą, bez której nie mógłby wystartować żaden samolot jest sympatyczna intrygantka Fay (Rebecca Schull), kontrolerka lotów i stewardesa.

W tym odcinku

Helen i Gail ciągle się kłócą. Joe próbuje je pogodzić. Sugeruje im wspólne spędzanie czasu. Wkrótce jego pomysł się na nim mści. Tymczasem Roy chce mieć zdjęcie z prezydentem, który przesiada się na Nantucket. Fay planuje dotknąć Pierwszą Damę. Dotychczas udało jej się to z ośmioma żonami głów państwa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...