Przyjaciółki | sezon 17 odc. 203

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Plotki o niestosownym zachowaniu Pawła docierają do środowiska prawniczego. Z tego powodu rodzinna kancelaria jego i Anki traci ważnych klientów. Inga chce zachować się dojrzale i zerwać z Sajmonem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie czterech przyjaciółek, które codziennie zmagają się z problemami, jakie stawia przed nimi życie. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) oraz Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) w każdej sytuacji mogą jednak liczy na swoje wsparcie.

W tym odcinku

Plotki o niestosownym zachowaniu Pawła docierają do środowiska prawniczego. Z tego powodu rodzinna kancelaria jego i Anki traci ważnych klientów. Inga postanawia zachować się dojrzale i zerwać z Sajmonem. Uważa, że bardzo dużo ich dzieli. Tymczasem Dorota działa w mediach społecznościowych jako Doris the queen. Nowa pasja całkowicie ją pochłania. Patrycja nie potrafi już zaufać Arturowi. Nie chce, by jej syna czekało podobne rozczarowanie. Artur jednak zamierza o nią walczyć. Grześ jest zazdrosny o brata, który skupia na sobie całą uwagę Zuzy. Coraz częściej staje się nieposłuszny i agresywny. Zuzie w końcu puszczają nerwy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...