Dzielnica strachu 2 (80)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ciało dziewczyny pochodzącej z Syrii zostaje znalezione w wynajętym mieszkaniu. Rychlik i Nocoń podejrzewają, że zbrodnia miała podłoże rasistowskie. W sprawę zamieszana jest współlokatorka ofiary.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnej serii o losach dzielnicowych na niebezpiecznym Gorczaku pojawią się mocne historie kryminalne m.in. sprawa seryjnego mordercy, zaginięcie żony terapeuty czy próba samobójcza nastoletniej Marysi. Śledztwa poprowadzą dobrze znani: Andrzej Potoczny, śledcza Agata Rychlik, dzielnicowa Karolina Wolska i śledczy Rafał Nocoń. Okaże się też, czy Marcin Potoczny, zwany Hrabią, zdoła odzyskać wpływy na Gorczaku, a także czym zajmie się La Mamma.

W tym odcinku

Ciało martwej dziewczyny pochodzenia syryjskiego zostaje znalezione w wynajmowanym mieszkaniu. Agata Rychlik i Rafał Nocoń sądzą, że zbrodni dokonano na podłożu rasistowskim i analizują śmierć denatki pod tym kątem. Ustalają, że w sprawę zamieszana jest współlokatorka ofiary. Okaże się też między innymi, czego dowie się Agata od striptizerki w klubie go-go i jak matka wytłumaczy zachowanie swojego zakochanego syna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...