Kowalscy kontra Kowalscy (38)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Rolnik, którego okradł Henryk, znajduje złodzieja na targu i robi mu awanturę. W odwecie kradnie też koła z samochodu Anny. Ostatecznie panowie zostają partnerami biznesowymi. Jadzia wraca do pracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Kierownik zaopatrzenia przekonuje Piotra, by oszukiwał Hamleta. Kowalski nie zgadza się na to i informuje o wszystkim przyjaciela. Rolnik, którego okradł Henryk, znajduje złodzieja na targu i robi mu awanturę. W odwecie kradnie też koła z samochodu Anny. Ostatecznie panowie zostają partnerami biznesowymi. Jadzia wraca do pracy po metamorfozie, którą przeszła w salonie Milany. Prawie wszyscy są pod wrażeniem nowego wizerunku Kowalskiej. Tylko Anna nie jest zadowolona, ponieważ to na nią spadła konieczność zajęcia się gospodarstwem. Związek Nikodema i Diany przechodzi kryzys.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...