Kowalscy kontra Kowalscy (37)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hamlet dochodzi do wniosku, że Piotr produkuje w swojej przyczepie narkotyki. Zenon kupuje kozę, która ma dostarczać rodzinie mleka. Jadzia przechodzi metamorfozę w salonie piękności.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkanie z członkami dwóch rodzin, które połączyło to samo nazwisko. Choć obie familie dzieli w zasadzie wszystko - mentalność, status materialny i pomysł na życie, mieszkają pod jednym dachem. Co więcej, za sprawą zamiany noworodków, do której doszło wiele lat temu w szpitalu, stali się jedną rodziną.

W tym odcinku

Piotr przeżywa inwazję mrówek w swoim śpiworze. Wywozi przyczepę na pustkowie, by przeprowadzić w niej dezynsekcję. Hamlet płaci Zenonowi, by donosił mu o kolejnych posunięciach Piotra. Nie wierzy bowiem, że przyjaciel naprawdę stracił cały majątek. Kiedy docierają do miejsca, w którym stoi przyczepa, Hamlet dochodzi do wniosku, że Piotr produkuje w środku narkotyki. Zenon kupuje kozę, która ma dostarczać rodzinie mleka. Jadzia przechodzi metamorfozę w salonie piękności. Piotr rozpoczyna pracę menadżera w supermarkecie Hamleta. Janek chwali się kolegom, że spotyka się ze starszą kobietą. Zazdrosna Laura wynajmuje dresiarzy, którzy mają dać chłopakowi nauczkę. Henryk zaczyna sprzedawać kradzione ziemniaki. Świetnie na nich zarabia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...